Ekspresy do biura

Saeco Aulika TOP

Czytaj więcej: Saeco Aulika TOPAulika Top to ekspres do kawy przeznaczony do pracy w średnich biurach oraz mniejszych lokalach gastronomicznych.

Głównymi zaletami ekspresu w stosunku do innych modeli są bardzo duże zborniki na wodę, kawę i fusy. Dzięki temu ekspres Aulika TOP może wydawać większą ilość kaw bez konieczności uzupełniania czy też oczyszczania urządzenia.

Czytaj więcej: Saeco Aulika TOP

Saeco Aulika Fokus

Czytaj więcej: Saeco Aulika Fokus

Aulika Focus to ekspres przeznaczony do pracy w średniej wielkości biurach. Podstawową różnicą między wcześniejszymi modelami ekspresów do kawy serii Royal a nowym ekspresem Aulika Focus, jest możliwość przygotowywania kaw mlecznych w pełni automatycznie. Nie ma potrzeby przestawiania filiżanki pod osobną wylewkę w celu spienienia mleka.

Czytaj więcej: Saeco Aulika Fokus

Nivona CafeRomatica 838

Szlachetny wygląd - czarny z chromowanymi aplikacjami.Czytaj więcej: Nivona CafeRomatica 838

Wyjątkowo cichy, wysokiej jakości młynek stożkowy; Automatyczne spienianie mleka przy użyciu jednego przycisku: „Spumatore Duo” - również dla dwóch filiżanek; Kolorowy wyświetlacz LCD, który zwiększa komfort użytkowania.

Czytaj więcej: Nivona CafeRomatica 838

Saeco Lirika Plus

Czytaj więcej: Saeco Lirika Plus

Ekspres Saeco Lirika Plus jest maszyną idealną do niewielkich biur i lokali gastronomicznych. To podstawowy model profesjonalnej linii ekspresów Saeco, bardzo wygodny w użyciu, o stosunkowo dużych zbiornikach na ziarno (500 gram) oraz wodę (2,5 litra).

Czytaj więcej: Saeco Lirika Plus